Слайд №1
Сертифікована техніка

Оренда

спецтехніки

На нашому сайті ви можете обрати надійну техніку від світових лідерів, яка допоможе вирішити усі будівельні завдання у визначений термін.

Залиште ваші контакти
Менеджер зателефонує упродовж 30 хвилин і проконсультує вас
Переваги
Персональний підхід
Ми не просто доставляємо замовлену техніку — ми працюємо в будівельній сфері, тому можемо вирішити будь-яке завдання в найкоротший термін по всій Україні.
Сервіс високого рівня
У всіх великих містах країни є сервісні бригади, які готові надати нашим клієнтам оперативну допомогу, ремонт чи обслуговування у будь-який час.
Офіційний дилер
Ми не просто продаємо спецтехніку — ми є офіційним дилером компаній Tadano, Weycor, Iseki, Maeda, Kobelco, Airman і Aichi.
Оренда техніки
Наші клієнти не турбуються про терміни поставки, адже наш автопарк налічує понад 100 одиниць техніки, тому ми завжди можемо підстрахувати, надавши потрібну техніку в найкоротший термін.
Послуги

Наш асортимент складає будівельна спецтехніка та обладнання всесвітньо відомих брендів — лідерів світового ринку: Tadano, Weycor, Iseki, Maeda, Kobelco, Airman, Aichi та інших.

Ми працюємо для клієнтів, тому не нав'язуємо замовити більше, а пропонуємо саме те, що потрібно клієнту. Ми дивимося на поставлене завдання очима замовника, і завдяки нашій компетенції здатні враховувати навіть найменші нюанси та побажання.

Виконуємо роботи по всій Україні, тому у великих містах маємо сервісні бригади, які готові в будь-який момент надати оперативну допомогу і ремонт нашим клієнтам.

Як замовити аренду?

Для виконання поставлених завдань не обов’язково купувати дороге обладнання, достатньо просто взяти його в оренду. Зв'яжіться з нами або залиште свої контакти, і наші менеджери в найкоротший термін почнуть роботу над вашим замовленням. Вам потрібно лише описати завдання та терміни, ми 100% знайдемо необхідну техніку, тому що наш автопарк налічує більше 100 одиниць.

Після погодження всіх деталей замовлення підписуємо договір. Незалежно від об'єму замовлення та форми власності наших клієнтів, ми можемо гарантувати найвигідніші ціни, плідну співпрацю та комфортні умови.

Вся техніка застрахована, знаходиться в найкращому технічному стані, адже в нас є своя ремонтна база та сервісна служба.

Довіра міжнародних та українських компаній, таких як Metinvest, ArcelorMittal, Kernel, Vestas, General Electric — гарантія якості та надійності наших послуг. Ми цінуємо ваш час, тому зібрали все найкраще в одному місці!

Про компанію

Компанія «Одіссей Моторс» вже понад 20 років на ринку і є офіційним дилером брендів, що представлені в наших каталогах.

Нам важливі ваш спокій та впевненість, тому ми допоможемо обрати найкраще рішення для ваших завдань. Наша мета — довгострокові відносини з усіма нашими замовниками, тому ваші теплі відгуки мотивують нас поліпшувати сервіс і асортимент.

Головні факти про нас:

  • колектив складається з більш ніж 130 кращих фахівців України;
  • займаємося послугами оренди автокранів, логістикою, ремонтом спецтехніки;
  • багатомовний і мультикультурний колектив;
  • відкрита дочірня компанія в Європі;
  • для організації та контролю робіт використовуємо передові інструменти та технології;
  • беремо участь у соціальних і благодійних проектах (надали техніку для розбору завалів після трагедії в коледжі в Одесі);
  • нам довіряють: ArcelorMittal, Metinvest, Vestas, General Electric, Kernel.
детальніше
Відгуки
Контакти